Jakie kwiaty dać dziewczynie na Walentynki

Walentynki obchodzone są 14 lutego i inaczej zwane są Walentynki. Z nami pojawił się stosunkowo niedawno i szybko stał się popularny. Jednak święto to nie jest rozważane przez wszystkich. Jeśli ten dzień coś dla ciebie znaczy i chcesz przedstawić kwiaty ukochanemu, ale nie wiesz, jakie kwiaty dać dziewczynie, podczas wyboru bukietu powinieneś kierować się następującymi zaleceniami.

1. Wybór kwiaty rodzaje

Kwiaty na 14 lutego powinny być skrzyżowaniem skromnej róży dyżurnej na kolejną randkę z eleganckim drogim bukietem urodzinowym. 

Najlepszą opcją, dla której kwiaty dają dziewczynie w tym dniu, jest mały otwarty bukiet o okrągłym lub półkolistym kształcie. Bukiet kwiatów dla dziewczynki składa się ze stosunkowo małych kwiatów – im więcej kwiatów, tym silniejszy jest wyraz twojej miłości do damy. Ponieważ zimą nie można uzyskać konwalii lub przebiśniegów, które idealnie pasowałyby na takie wakacje, możesz wybrać inne kwiaty oferowane w kwiaciarniach. Pąki powinny być całkowicie otwarte, ponieważ twój bukiet powinien symbolizować otwartość twoich uczuć. Lepiej nie brać tulipanów za bukiet kwiatów dla dziewcząt, ponieważ zawsze mają nieotwarte pąki.

Na romantyczny bukiet kwiatów 14 lutego dobrze nadają się małe chryzantemy, stokrotki, goździki, róże, fiołki, egzotyczne rośliny z małymi kwiatostanami.

2. Kolor bukiety.

Może być najbardziej różnorodny. Wybierając jednolite kolory, należy pamiętać o podstawowych zasadach: czerwony symbolizuje miłość i namiętność, biały – oczekiwanie i nadzieję, różowy – romans i kobiecość, żółty – separacja i separacja. Nie każda dziewczyna przywiązuje wagę do prezentowanego jej koloru kwiatów, ale wciąż wystrzegaj się dawania swojej kobiecie fałszywej nadziei lub zaszczepiania jej nieufności wobec ciebie.

3. Zapach kwiatów.

Ponieważ Walentynki są romantycznym świętem, szczególną uwagę należy zwrócić na aromat kwiatów. Wybierając bukiet dla ukochanej, spróbuj kupić kwiaty, które mają zapach, najlepiej delikatny i niezbyt mocny.

 

Królową aromatów jest wciąż róża. Wszelkie odmiany dowolnego koloru emanują słodkim aromatem, który doda romansu Twojemu związkowi. Storczyki i niektóre odmiany goździków mają również przyjemny zapach. Ale stokrotki i chryzantemy w ogóle nie mają zapachu.

Jeśli masz wątpliwości co do wyboru kwiatów, które podarujesz dziewczynie, po prostu zbliż je i powąchaj. Jeśli poczujesz delikatny przyjemny aromat, kwiaty są odpowiednie na romantyczną randkę z dziewczyną w Walentynki.

4. Karta walentynkowa.

Więc wybrałeś i kupiłeś kwiaty na walentynki. To jednak nie wszystko. Pamiętajcie przecież, że Walentynki również przypadają na wakacje. Kup małą kartkę w kształcie serca, napisz w niej kilka słów miłych dla swojej dziewczyny i pamiętaj o dołączeniu jej do bukietu. Pamiętaj, że standardowa walentynka z drukowanym tekstem nie dotknie serca ukochanej, ponieważ zrobi tylko kilka słów napisanych ręcznie.

Walentynki nie oznaczają wręczania specjalnych prezentów, więc bukiet kwiatów, który przedstawiłeś, i dołączona do niego walentynka powinny w pełni wyrazić twoje uczucia do wybranego. Wykaż się maksymalną wyobraźnią i wrażliwością i daj swojej ukochanej dziewczynie szczęście z bukietem.