Profesjonalna jazda konna jest sportem, który na pewno do tanich nie należy. Jednakże jeśli mamy do czynienia z prawdziwą pasją, miłością do koni, to wówczas jak najbardziej nic nie stanie na przeszkodzie, by jazdę konną uprawiać.

W naszym gospodarstwie agroturystycznym mamy do czynienia z wieloma różnymi atrakcjami, z wieloma różnymi możliwościami spędzenia wolnego czasu. Między innymi właśnie mamy tutaj dwa konie, które są wykorzystywane do jazdy konnej. Oferujemy naukę jazdy na koniu, oferujemy przejażdżki, a owa oferta skierowana jest do osób mających już pewne doświadczenia z koniami jak i te, które dopiero po raz pierwszy mają zamiar dosiąść jakiegoś wierzchowca.

Oferujemy profesjonalny sprzęt, opiekę fachowych, doświadczonych instruktorów, a tym samym oferujemy wspaniałą zabawę. Poza możliwością skorzystania z jazdy konnej, każdy gość, który do nas przybywa, ma możliwość sprawowania opieki nad koniem, ma możliwość zadbania o jego czystość, nakarmić go, wyczyścić.

Tym samym istnieje możliwość nauczenia się wszelkich zasad profesjonalnej opieki nad koniem. Niezależnie od tego czy udajemy się na koniu na przejażdżkę w terenie, czy też pozostajemy na miejscu, kontakt z koniem to nie tylko świetna forma rozrywki, ale jednocześnie też jest to również bardzo dobra forma terapii. Nasze konie są bardzo łagodne, przyzwyczajone do kontaktu z turystami, a tym samym zapewniamy nie tylko bardzo dobrą formę rozrywki, ale jednocześnie też mówimy w tym miejscu o bardzo bezpiecznej rozrywce, co też jest niezwykle istotnym elementem, o którym należy pamiętać. Oferujemy możliwość  wykupienia jazdy konnej jednorazowo lub też od razu kilku godzin spędzonych na koniu.

Zadbać o nasze konie w obejściu można natomiast bezpłatnie, do jest szczególną atrakcją zwłaszcza dla tych najmłodszych odwiedzających nasze gospodarstwo agroturystyczne. Jazda konna to jedna z atrakcji, jakie proponujemy odwiedzającym nas gościom. Niemniej jednak owych atrakcji jest znacząco więcej, a więc jest w czym wybierać.