Wspinaczka alpinistyczna zapewnia bardzo wyjątkowe wrażenia, niezwykłe emocje, których tak naprawdę trudno jest doświadczyć przy innego rodzaju atrakcjach turystycznych.

Alpinistyka to coś dla osób stalowe nerwy, ale jednocześnie też dla tych, którzy nie lubią siedzieć na miejscu, ale lubią wyzwania i lubią także poczuć dreszczyk emocji. W naszym gospodarstwie agroturystycznym oferujemy nie tylko możliwość skorzystania z oferty noclegów, ale jednocześnie też dajemy przybywającym tutaj na wypoczynek turystom możliwość doświadczenia czegoś bardzo niezwykłego. Mowa jest właśnie o możliwości skorzystania ze specjalnie przygotowanego programu alpinistycznego. Z jednej strony jest to świetna forma rozrywki, świetna forma zabawy, ale z drugiej jest to także kształtowanie swojego charakteru, kształtowanie  swoich umiejętności. Co konkretnie wchodzi w skład oferowanego przez nas programu alpinistycznego?

Do dyspozycji odważnych, lubiących wyzwania gości jest między innymi zjazd na linie z trzydziestometrowego wiaduktu, na którym niegdyś działała kolej zębata. Poza tym również oferujemy wspinaczkę skałkową zarówno dla tych początkujących jak i osób zaawansowanych w tejże sztuce.

Do niezwykłych atrakcji, które można także zaliczyć do programu alpinistycznego, należy włączyć kolej tyrolską oraz most tybetański. Jeśli ktoś chce podtrzymać poziom emocji, ale niekoniecznie muszą być one związane ze zwisaniem nad przepaścią, to w ramach owego programu mamy także do dyspozycji innego rodzaju atrakcje, jak chociażby jazda na quadach, możliwość strzelania z łuku czy też paintball. W tym przypadku turyści mają możliwość zabawy na polu paintballowym lub przeniesienia jej do pobliskiego lasu. Zapewniamy rozrywkę na bardzo wysokim poziomie pod okiem profesjonalnych instruktorów, która jednocześnie też jest bardzo bezpieczna. Tym samym w naszym gospodarstwie mamy do czynienia z brakiem możliwości nudzenia się.

Wszystko oczywiście okraszone jest bardzo atrakcyjnymi cenami, co jeszcze mocniej może skłonić turystów do skorzystania z owej bardzo bogatej propozycji pobytowej.