Jaki mam serwer proxy?

Sposobów na sprawdzenie serwerów proxy jest przynajmniej kilka. Najłatwiej będzie nam to zrobić wchodząc na jedną ze stron internetowych, które takie testy przeprowadzają.

Widzimy tam wtedy serwer proxy pl, ale widzimy również swoje IP. Często takie strony testują naszą anonimowość i właśnie, dlatego warto z takiego rozwiązania skorzysta, bo wiemy się jak widzą nas inni. Nie zawsze te dane są darmowe, dlatego jeśli zależy nam na samym serwerze proxy to trzeba wejść na przeglądarkę i ustawienia sieci. Tam będą informacje o serwerze proxy tam się znajdują. Jeśli już jesteśmy na tych danych to można będzie się zastanowić nad ich zmianą. Często w ogóle nic tam się nie znajduje i to nie jest dobra wiadomość dla nas. My musimy wybierać bezpieczeństwo i anonimowość w sieci, dlatego proxy ma tutaj ogromne znaczenie. Za mało osób poważnie podchodzi do bezpieczeństwa w sieci i dlatego później mają poważne problemy. Jeśli my ich nie chcemy mieć to wybierać proxy polskie i będzie problem z głowy. Nikt za nas tego nie zrobi, dlatego jeśli my chcemy być anonimowi to my również musimy przełączyć się na inny, wybrany przez siebie adres proxy.


Gdzie znajdziemy adres proxy?

Można skorzystać z darmowych bramek proxy. Dużo osób od tego zaczyna, bo chcą sprawdzić czy na tym skorzystają i ile dokładnie. To, dlatego trzeba będzie zastanowić się, jaki adres wybrać żeby był bezpieczny i pewny. Jeśli nie chcemy darmowego, bo nie spełnia naszych oczekiwań to można wybrać płatne. Można na miesiąc wybrać, ale również na rok. To będzie zależne tylko od nas, dlatego najważniejsze na teraz to sprawdzić, jakie są możliwości i jeśli nam to odpowiada to z tego korzystamy. Ważne, że w łatwy sposób można dokonać zmian, dlatego wybieramy polskie proxy – czy warto i wtedy zaczniemy na całego je testować. Sami przekonamy się, co zyskamy i czy takie nowe proxy nam pasuje. Anonimowe surfowanie po internecie jest w zasięgu naszej ręki. Nie ma znaczenia czy darmowe czy płatne, ale ważne jest to żeby z tego skorzystać już teraz.

Zamieszczono w: Blog