Czy jesteś gotowy na wycieczkę?

Zanim dana osoba będzie gotowa do podróży, wiele rzeczy musi zostać wykonanych w krótkim czasie, zanim on lub ona faktycznie zacznie działać. Na szczęście czytając porady w tym artykule, możesz lepiej ustalić priorytety przed rozpoczęciem podróży, niezależnie od tego, gdzie się ona znajduje.

Podczas lotu zawsze korzystaj z butelki z wodą. Picie dużej ilości płynów zapewni, że twoje ciało pozostanie nawodnione podczas lotu. Powietrze w kabinie jest wyjątkowo suche, grając spustoszenie w twoim ciele. Nie zamieniaj alkoholu ani kofeiny w wodę, ponieważ może to pogorszyć odwodnienie.

Ubierz się w warstwy i na pewno będziesz gotowy na każdą pogodę. Pogoda może być nieprzewidywalna, zwłaszcza jeśli odwiedzasz nieznane miejsce. Mając kilka warstw odzieży, możesz dodawać lub usuwać kawałki w zależności od temperatury. Jest to szczególnie przydatne podczas całodniowych przygód, które rozpoczynają się w chłodnym poranku, ale rozgrzewają się później w ciągu dnia.

Rozważając podróżowanie, ważne jest, aby wybrać najlepszy sposób podróżowania. Podróż samochodem może zaoferować wiele innych atrakcji i możliwości wycieczek. Podróż pociągiem może zaoferować możliwość zrelaksowania się i wykonania pracy, jeśli chcą. Samoloty mogą szybko lądować na ziemi, ale nie pozwalają na duży ruch i nie można zejść z samolotu w locie. Każdy sposób podróży ma swoje zalety i wady, które należy wziąć pod uwagę.

Upewnij się, że twój plan telefonu komórkowego jest ustawiony na połączenie krajowe, zanim opuścisz miasto. Jeśli zwykle korzystasz z planu regionalnego lub lokalnego, przejście na plan krajowy, nawet na krótki czas, z którego zrezygnujesz, może zapobiec pobieraniu opłat za roaming lub na odległość.

Aby pomóc Ci uniknąć płacenia nadmiernych opłat za bagaż w podróży powrotnej, gdy masz większe szanse na przyniesienie pamiątek do domu, spakuj stare ubrania i buty, które możesz chcieć rozdawać. Następnie, gdy pakujesz się do domu, możesz zostawić lub oddać starą odzież i buty, aby w razie potrzeby zrobić miejsce w bagażu.

Wynajmując samochód, poświęć czas zanim opuścisz garaż, aby zapoznać się z jego najbardziej podstawowymi funkcjami. Upewnij się, że instrukcja obsługi modelu samochodu znajduje się w schowku i poświęć czas, aby przejrzeć go. Zabawa w ruch w godzinach szczytu nie jest zabawna, jak burza z piorunami, jeśli nie wiesz, jak włączyć wycieraczki przedniej szyby!

Dokonując rezerwacji online w hotelu, nie zapomnij wyszukać w Internecie kodów rabatowych ani promocji dla tej sieci hotelowej. Jeśli jesteś członkiem AAA (American Auto Association), nie zapomnij poprosić o stawkę, którą ma większość hoteli w Ameryce Północnej. Nie ma powodu, aby płacić cenę za pokój w hotelu, więc rozejrzyj się i poproś o lepsze stawki.

Zawsze kontynuuj wyszukiwanie ofert dotyczących hoteli i wypożyczalni samochodów, nawet po zabezpieczeniu rezerwacji. Firmy te często znacznie obniżają ceny, aby upewnić się, że ich zasoby są używane, więc szukaj dalej. Upewnij się, że znasz zasady anulowania rezerwacji, zanim spróbujesz zmienić pokój lub samochód.

Kiedy pakujesz dziecko lub małe dziecko, zastanów się, jakie rzeczy możesz ewentualnie złapać, gdy tam dotrzesz. Pieluchy i chusteczki zajmują dużo miejsca, szczególnie jeśli nie będzie cię przez tydzień lub dłużej. Zapewni to więcej miejsca i będziesz potrzebować mniej czasu na spakowanie.

Utrzymywanie porządku w gorączkowym harmonogramie, którego często doświadczasz, tuż przed podróżą, gwarantuje, że nie zapomnisz o żadnym kluczowym przedmiocie, który chcesz zabrać ze sobą. Ponieważ sprawy stają się chaotyczne zanim odejdziesz, będziesz musiał pozostać zrównoważony.