Ulepsz swoją witrynę dzięki tym wskazówkom dotyczącym projektowania stron internetowych

Niezależnie od tego, czy chcesz prowadzić bloga, hostować prostą stronę informacyjną, czy prowadzić firmę online, musisz wiedzieć trochę o tworzeniu świetnej strony internetowej.

To, jak to wygląda, określi, ile czasu odwiedzający chcą tam spędzić. Poniższy artykuł zawiera wskazówki, które mogą Ci pomóc.Umieść link do strony głównej na każdej stronie swojej witryny. Jednym z najlepszych sposobów, aby to zrobić, jest stworzenie graficznego tytułu strony, który można umieścić na wszystkich stronach. Internauci są przyzwyczajeni do klikania grafiki, aby wrócić do domu, więc poruszanie się po witrynie nie będzie wymagało nauki.Uważaj na firmy hostingowe, które twierdzą, że oferują swoim klientom nieograniczoną przepustowość. Zwykle jest coś, co jest napisane drobnym drukiem, co znacznie różni się od tego. W wielu przypadkach ludzie mają problemy z polityką dozwolonego użytku.Twoi goście powinni widzieć Twoje treści niezależnie od przeglądarki, z której korzystają. Przetestuj swoje strony w różnych przeglądarkach, aby upewnić się, że są wyświetlane prawidłowo. Każda przeglądarka jest nieco inna, a witryna, która wygląda dobrze w Firefoksie, może wyglądać źle w Safari, Chrome lub Internet Explorerze. Sprawdź, jak każda strona wyświetla się w głównych przeglądarkach, zanim Twoja witryna zostanie uruchomiona.Przetestuj swoją witrynę, aby sprawdzić, czy główne usługi tłumaczeniowe działają prawidłowo podczas tłumaczenia witryny. Niektóre witryny są odwiedzane przez wielu gości z zagranicy, którzy czasami korzystają z usług, takich jak BabelFish i Tłumacz Google, aby przetłumaczyć tekst na swój język. Niektóre problemy z projektowaniem stron internetowych, zwłaszcza słaby kod po stronie serwera, mogą zepsuć te usługi.Dowiedz się, jaki jest twój temat. Ulepsz swoją witrynę dzięki tym wskazówkom dotyczącym projektowania stron internetowych

Jeśli masz zamiar mieć bloga lub coś podobnego, musisz upewnić się, że zrobiono wszystko, aby dowiedzieć się na ten temat, zanim cokolwiek opublikujesz.

Podawanie wprowadzających w błąd informacji konsumentom spowoduje, że opuszczą oni Twoją witrynę. Dogłębne zrozumienie tematu jest niezbędne do posiadania udanej witryny internetowej.Aby pomóc Ci zaprojektować stronę internetową, która jest wolna od bałaganu, nie umieszczaj w niej żadnego przewijanego tekstu. Witryny, na których stale poruszają się rzeczy na ekranie, naprawdę rozpraszają odwiedzającego. Jest to nie tylko rozpraszające i denerwujące, ale krzyczy nieprofesjonalnie i powoduje, że Twoi goście szybko opuszczą.Zapewnij menu nawigacyjne na każdej stronie swojej witryny. Chociaż to menu nie musi zawierać linków do każdej strony Twojej witryny, ponieważ może to być wyczerpująca lista, jeśli masz bardzo dużą witrynę, powinno zawierać linki do stron głównych. Gwarantuje to, że odwiedzający nie muszą wracać do strony głównej i zaczynać od nowa, gdy nie jest to konieczne.Jeśli nie czujesz się pewnie w żadnej dziedzinie podczas projektowania strony internetowej, poproś kogoś o pomoc. Możesz znaleźć pomoc od znajomego lub od nieznajomych w miejscach takich jak fora internetowe. Tylko upewnij się, że nie zajmujesz się niczym, nie wiedząc najpierw, co robisz.Używaj bułki tartej i spraw, aby kliknięcie logo witryny powodowało powrót do strony głównej. Bułka tarta to znaczniki, które pokazują, gdzie odwiedzający znajduje się w strukturze witryny. Na przykład okruchy chleba mogą brzmieć „dom > meble > łóżka”. Gdy użytkownik kliknie łącze w bułce tartej, może powrócić do strony znajdującej się wyżej w hierarchii witryny. Kliknięcie logo firmy powinno zazwyczaj również przenieść użytkownika z powrotem na stronę główną.Niezależnie od rodzaju witryny, którą prowadzisz, ważne jest, aby zrozumieć podstawy udanego projektowania witryn. Od tego zależy Twoje utrzymanie odwiedzających. Skorzystaj z poniższych wskazówek, a stworzysz witrynę, która dobrze sobie radzi.

Zamieszczono w: Blog