Nasza firma Limited w UK

Jeśli jedziemy do UK i zastanawiamy się nad tym, jaką firmę otworzyć to firma Limited będzie idealnym rozwiązaniem. Wiele osób powie, że działalności jednoosobowa jest lepsza i tańsza?

Tak, ale niesie się z tym spore ryzyko w razie jakiś problemów z klientem. Wtedy musimy za wszystko płacić z własnej kieszeni. Jeśli mamy dom a należność jest duża to idzie na sprzedaż. Tracimy wtedy wszystko, co mamy i co mieć w przyszłości możemy. Niestety, ale tak to wygląda i wiele osób nawet o tym nie wie.

W takim razie lepiej będzie w kilka założyć firmę Limited. To coś na wzór naszej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. W razie jakiś komplikacji, problemów płacimy tylko do kapitału spółki. To oznacza, że ryzyko wtedy mamy o wiele mniejsze, a przecież przy zakładaniu firmy właśnie tego ryzyka się boimy. Oczywiście firma Limited to automatycznie trudniejsza księgowość, a do tego przecież jesteśmy w UK i co my mamy zrobić?

Pomoc księgowych przy naszej firmie Limited

Pomoc księgowych może być kompleksowa. To oznacza, że w momencie, kiedy mamy przygotowany plan działania i wiemy, że zakładamy taką firmę to zgłaszamy się z tym do księgowych w UK. Oni pomogą nam pozałatwiać wszystkie formalności i wtedy będziemy lepiej do tego zadania przygotowani. Najważniejsze to postępować zgodnie z prawem, jakie na wyspach obowiązuje. Firmy Limited są o wiele częściej kontrolowane niż zwykłe firmy, dlatego wszystko musi być tam dopięte na ostatni guzik. Księgowi o to zadbają i będą wiedzieć jak w razie jakichkolwiek problemów nam pomagać. Są obyci w tym temacie i nam właśnie na tym ich profesjonalizmie zależy.

Więcej o księgowej firmie i prowadzeni firmy Limited znajdziemy na stronie ksiegowy Londyn. To właśnie ta firma może się już dzisiaj zająć założeniem, prowadzeniem, a nawet likwidacją naszej firmy Limited. Warto się do nich zgłosić, a będą w stanie nam doradzić we wszystkich potrzebnych zagadnieniach. Nikt lepiej na wyspach nie zna się na prawie podatkowym jak właśnie Ci specjaliści.