Zero abonamentu na terminal płatniczy

Jeśli ktoś zastanawia się nad tym czy podpisać umowę na terminal płatniczy to nie warto. Można przecież mieć terminal bez żadnego abonamentu tylko z określonymi warunkami współpracy.

Nie chcemy terminala to go oddajemy. Przecież w życiu zdarzają się bardzo różne sytuacje dla tego na wszystko trzeba być nastawionym. Nie każdy chce abonament, bo nie wie czy jego firma będzie miała zysk z terminal czy nie. Często się tak zdarza, że firma jest za mała i ma taką grupę klientów, którzy akurat płacą gotówką. Mało, kiedy w dzisiejszych czasach do takich sytuacji dochodzi, ale zakładamy, że tak u nas będzie i co wtedy? Mając umowę i abonament będziemy płacić wysokie kary za przedterminowe jej zerwanie. To nam się po prostu w żaden sposób nie opłaca i nie warto nawet się nad tym zastanawiać. Trzeba wybierać to, co nam się opłaca i jest praktyczniej. To, dlatego wiele osób odwiedza firmę, która ma terminale płatnicze najnowszej generacji, ale nie chce na to żadnego abonamentu. Nie ma żadnych kosztów obsługi poza oczywiście prowizją. Jeśli trafimy na profesjonalną firmę to ta prowizja będzie bardzo, ale to bardzo mała. W zależności od tego, jaką ma klient kartę będzie to 0,69% do 0,79% za transakcje. Popatrzmy na to tak, że my na tym wiele zyskamy, a nie, że niecałą złotówkę przyjdzie nam zapłacić ze stu złotych prowizji. Wybieramy, zatem zyski dla swojej firmy, a przekonamy się, że to był strzał w dziesiątkę i że wiele na tym zarobiliśmy. W ten sposób na pewno będziemy jeszcze bardziej zadowoleni z terminala płatniczego.


Szukamy terminala płatniczego dla siebie

Trzeba wybrać firmę, która ma jasne warunki, a wtedy od razu będziemy chcieli z nimi współpracować. Wiemy, że nam się to bardzo opłaca, bo to firma z dużym doświadczeniem gwarantująca nam, jakość usług na bardzo wysokim poziomie. Dla nas najbardziej opłacalny jest terminal płatniczy bez abonamentu i tego trzeba się trzymać. Teraz tylko trzeba przejrzeć ofertę i wybrać nowoczesne urządzenie, które nie będzie sprawiało nam żadnych problemów z obsłudze. Tego najbardziej nam na tę chwilę trzeba.