Jak spakować się w długą trasę

Czy podróżują statkiem, pociągiem, samolotem lub samochodem, istnieje wiele rzeczy, aby myśleć o tym, kiedy odbywają się na wycieczkę. Wydostać swój notes i przygotować się do napisania tych wskazówek w dół, ponieważ mamy zamiar powiedzieć, jak można zrobić wielką podróż bez bólów głowy.

Podczas lotu należy nosić luźne ubrania i buty slip-on. Zapewni to komfortowy lot. Co więcej, nie trzeba długo czekać na bezpieczeństwo, jeśli możesz szybko założyć i zdjąć buty. Luźna odzież pozwoli na krótkotrwałe obrzęki, które mogą wystąpić z powodu ciśnienia powietrza w kabinie samolotu.

Zawsze przynieś osobisty zestaw zatyczek do uszu. Czy jest to dziecko płacze dwa rzędy przed nami lub irytujące osoby siedzącej obok ciebie, która chce, aby omówić swój sen z ostatniej nocy z samolotu upaść, to zawsze pomaga mieć sposób zagłuszyć ten hałas obcych.

Aby zaoszczędzić pieniądze podróżując dla przyjemności, spójrz na zamiany domów. Zamiana domów oszczędza mnóstwo pieniędzy, które w przeciwnym razie zostałyby wydane na pokój hotelowy. Jest to również znacznie bardziej komfortowe i przestronne niż przeciętny pokój hotelowy. Istnieje kilka miejsc online, które umożliwiają zawieranie umów zamiany domu.

Jeśli przebywają w hotelach, zwłaszcza w krajach, które są mniej rozwinięte i martwić się o włamanie w nocy w swoim pokoju, wziąć progiem razem. Nie zajmują dużo miejsca, ale świetnie nadają się do zamykania drzwi.

Podczas rezerwacji i pobytu w hotelu należy zapytać, kiedy hotel został ostatnio zbudowany lub odnowiony. Niskokosztowy motel, który jest zupełnie nowy, może być lepszym rozwiązaniem niż starsza budowla połączona z dobrą nazwą. Trzymaj się z dala od hoteli niskiej i średniej klasy, które nie zostały odnowione w ciągu pięciu lub sześciu lat.

Jeśli kupujesz pamiątki jako prezenty podczas podróży, bądź kreatywny. Możesz wykorzystać lokalną gazetę jako okład podarunkowy, aby nadać jej szczególny charakter. Działa to szczególnie dobrze, jeśli gazeta jest w obcym języku lub ma zdjęcia. Inne tanie pamiątkowe upominki to zapałki, podstawki i czyste serwetki.

Podczas pakowania używać gumowych taśm. Wiele osób już toczy swoje ubrania, pakując bagaż na wycieczkę. Oszczędza mnóstwo przestrzeni. Zaoszczędź jeszcze więcej miejsca, okład i gumkę wokół tych zwiniętych ubrań. Pozwoli ci to spakować więcej w tej samej przestrzeni i upewnić się, że nie rozwiną się podczas podróży.

Użyj mediów społecznościowych jako narzędzia, które pomogą ci odkryć wszystkie ukryte skarby w mieście, do którego podróżujesz. Zadawanie pytań swoim przyjaciołom i członkom rodziny może być przydatne nie tylko przed wyjazdem, ale także podczas pobytu. Będziesz zaskoczony wspaniałymi poradami, jakie otrzymasz, poczynając od rekomendacji hotelu, a kończąc na świetnych zakupach.

Sprawdź lokalne wiadomości dotyczące obszaru, który planujesz odwiedzić. Czy to jest dowiedzieć się o zabawy, lokalnych wydarzeń, świąt, które mogą wpłynąć na lokalne atrakcje lub poważnych spraw politycznych, które mogą mieć wpływ cudzoziemców, to jest zawsze dobry pomysł, aby być informowany o tym, co aktualnie dzieje się w mieście docelowym, obszaru, i nawet kraj.

Mam nadzieję, że przygotowałeś listę kontrolną lub listę rzeczy do zrobienia o podróży. Porady tutaj podane powinny ci dobrze służyć w przyszłości podczas podróży, czy to w interesach, czy dla przyjemności. Podróż powinna być zabawna i ekscytująca, a teraz może być z tą informacją.