Hodowla hydroponiczna marihuany: krótki przewodnik

Konopie są wartościową rośliną, której susz zapewnia relaksacyjno-rekreacyjne doznania.

Istnieje także medyczna marihuana, posiadająca szeroko udokumentowane sukcesy na polu leczenia dotkliwych bólów mięśniowych w stwardnieniu rozsianym, zmniejszania symptomów jaskry i kuracji onkologicznej z użyciem chemii. Konopie można z sukcesami hodować w domu: potrzeba do tego odpowiedniego oświetlenia i nawadniania. W tym artykule propagujemy hydroponiczną hodowlę marihuany. Jest to bardzo efektywny sposób pozyskiwania bardzo zdrowych roślin. Co więcej, przy prawidłowym stosowaniu może prowadzić do bardzo obfitych plonów. Wymaga on mniej miejsca niż tradycyjna uprawa. Każdy plantator powinien rozważyć tę metodę hodowli.

Hodowla hydroponiczna marihuany: krótki przewodnik

Na czym polega hodowla hydroponiczna marihuany?

W uprawie hydroponicznej nie stosuje się gleby, rośliny korzystają ze specjalnych pożywek wodnych. Ma to wiele plusów, na przykład nie jesteśmy zależni od – często wątpliwej – jakości gleby, konopie nie będą zanieczyszczone przez metale częste. Po drugie, rośliny przyswajają w tej metodzie bardzo dużo wartościowych składników odżywczych, co jeszcze bardziej aktywizuje ich wzrost. Jeśli posiadamy specjalistyczny namiot do uprawy roślin, jest to najlepszy wybór na prostą i efektywną hodowlę marihuany. Co więcej, daje on sporą satysfakcję ze względu na interesującą metodologię.

Owszem, hodowla hydroponiczna marihuany wiąże się z pewnymi dlugofalowymi inwestycjami, ale z niezwykłe wyniki, jaki ona daje, są tego warte. W growshopie Sioubiz znajdą Państwo sprzęt wysokiej jakości, na przykład znakomity system hydroponiczny Alien RDWC, świetny i niezbyt drogi system hydroponiczny Aerofarm, a także bardzo nowoczesny system hydro-aeroponiczny Rainforest 2. Zachęcamy do nawiązania kontaktu ze sprzedawcami: wyjaśnią oni Państwu różnice między różnymi produktami hydroponiki.